Shopify Dropshipping Eğitimi

Shopify Dropshipping ?

       Günümüz dünyasında satış stratejileri, ürün gamları, müşteri portföyleri gibi değişkenlerin içerisinde ticaret sektörüne adım atarak burada yer almak ve bu geniş gelir akışından kendinize pay edinmek şüphesiz ilgi çekici. Ancak sektördeki rekabet, sermaye ve altyapı gibi bir düzine engel karşınıza çıkınca o heves bir anda yerle bir oluyor. Özgürleşmek isteyen, maddi özgürlüğünü eline almak isteyen benliğiniz şuanki durumunuzun yeterli olduğu görüşüne kapılıp bu koşturmacayı reddediyor.

         Öyleyse size güzel bir fırsat sunmak üzere olabiliriz. E-ticarete -ticaretin internet ayağına- yukarıda saydığımız olumsuzlukları önemli ölçüde saf dışı bırakarak girebileceğinizi söylüyoruz. Bunu nasıl mı yapacaksınız? Ticaretini yaptığınız ürünün stoğunu tutmadan sitenizde satışa sunarak… Tek cümlede açıklanabilecek olsa da göründüğü kadar basit değil tabii ki. Doğru ürünü doğru insanların karşısına çıkaramamak da bizim işimizin problemi ancak tam olarak sunduğumuz şey ise bu problemin üstesinden nasıl geleceğinizi anlattığımız iş planı…

          Öncelikle işimiz insanları ağırlayacağımız dükkanı yani bizim işimizde internet sitemizi kiralamak ve dizayn etmek ile başlıyor. Merak etmeyin kiramız çok değil ve zam yok. Aylık 29 dolar karşılığında onlarca işlevi olan oldukça kullanışlı ara yüzüyle e-ticaret siteniz sizin oluyor. Burada sitenin insanları karşıladığı sayfa, yazılar, renkler, resimler derken; birden fazla değişkenin doğru ayarlanması, siteye ödeme yöntemlerinin kurulması gibi birçok noktaya dikkat etmek gerekiyor. Eğitimin önemli bir kısmında bu konuya en ince ayrıntılarıyla değindik.

          Sitemiz hazır hale geldikten sonra ise sıra satabilecek ürünler bulmakta. Burada ise herhangi bir kitleye hitap edebilecek herhangi bir ürünü satabilme şansına sahibiz ancak her şeyi satmak maalesef mümkün değil. Bu problem için ise eğitimde ‘Doğru ürün nedir?’, ‘Doğru ürünü nasıl keşfederim’ gibi onlarca soruya yanıt bulacaksınız. Siz de bir ürüne bakar bakmaz edinilmiş bir tecrübe ile yorum yapabileceksiniz…

           Sitemiz hazır, ürünümüzü bulduk ve sırada onu doğru insanlarla buluşturmak var. Öyleyse reklamlardan bahsetmenin tam sırası. Facebook ve Instagram reklamları iş planımızın önemli bir parçası ve eminiz ki öğreneceğiz-öğreteceğimiz çok şey var. Videolarda reklam oluşturmanın incelikleri, hedef kitleyi analiz etme, reklamları analiz etme gibi birçok noktayı da anlattık.

Neden bizi tercih etmelisiniz ?

Tüm bu iş planını başarılı olmanızı sağlamak üzere en ince ayrıntılarıyla ele aldık. Videoları ihtiyaçlara çözüm üretecek şekilde konu başlıklarına böldük. Yapmanız gerek tek şey videoları teker teker izleyip anlamak. Videoların tamamını bitirdiğinizde, artık bizimle aynı şeyleri bildiğinize emin olarak içiniz rahat bir şekilde işe başlangıç yapabilirsiniz. Video eğitimlerde bizim de bahsettiğimiz en büyük sorun, iş yapısı kendini güncellemeye devam ederken eğitim panelinin sabit kalarak güncelliğini yitirmesiydi. Buna bir çözüm olarak sık sık panele videolar eklemeye ve güncelliğini yitiren videoları da güncellemeye devam edeceğiz.

ÜRÜN FİYATI
499 TL – 1699 TL

ÖNCEKİ EĞİTİM VİDEOSU

SONRAKİ EĞİTİM VİDEOSU