Ebay Dropshipping Eğitimi

Ebay Dropshipping ?

     Saat sabah 06:30, alarmınız kulak tırmalarcasına çalıyor, hava daha aydınlanmamış… Yataktan çıkmanız gerekiyor, uykunuz var, ama mecbursunuz çünkü işe gitmeniz gerekiyor. Gözlerinizi ovuşturarak lavaboya gidiyorsunuz, gözleriniz yarım açıkken sosyal medyaya bakarak 15-20 dakika geçiyor. Yüzünüzü yıkayıp üstünüzü giyiniyorsunuz. Sabah yolda herkes işe gitmek için tıklım tıklım doluşmuş. Şanslıysanız bir arabanız var, veya bir dolmuşta ayakta da gidiyor olabilirsiniz.

         İşyerine vardığınızda herkesin yüzünde aynı yorgunluk ve monotonluk olduğunu görüyorsunuz, siz de daha iyisini istiyorsunuz hatta daha iyi olabileceğinizden de eminsiniz, her geçen hafta, ay, ve yıl kendinizi geliştirip ortaya daha iyi işler çıkararak çalıştığınız firmaya daha fazla para kazandırsanız da bunun meyvelerini sizin yemeniz yıllar alıyor. Performansınız bir başkası tarafından “objektif” olarak değerlendiriliyor ve geleceğiniz, finansal durumunuz buna bağlı. Sizin yaptığınız işin kalitesi artsa bile maaşınızı Türk Lirası endeksli aldığınız için günden güne hayat standardınız düşüyor, günden güne eriyen bu maaşla çalışıp, maaşınızın devamlılığı da bir başkasının iki dudağı arasındayken “Sen iş bulduğuna şükret!” deniyor. Siz de aynen bunu yapıp aynı düzende devam ediyorsunuz.

         Saat sabah 08:00, alarmınız çalmıyor çünkü ihtiyacınız yok. Vücudunuz hazır olduğunda uykudan uyanıyor, sabah hazırlığınızı yapıp kahvenizi hazırlıyorsunuz. Kahvenizi yudumlarken dün gece telefonunuza gelen eBay satış bildirimlerini görüyorsunuz. Henüz bu işi yapalı 2-3 ay olmuşken siz daha uyurken mağazanız toplamda $400 değerinde 4-5 satış yapmış.

         Bilgisayarınızın başına geçip, pijamalarınızın rahatlığında sevdiğiniz bir fon müziğini açıyorsunuz. eBay satıcı panelinize giriş yapıp gelen satışları tek tek inceliyorsunuz, oluşturduğunuz ürün-tedarikçi takip tablolarından ürünlerinizi Amerikada satan tedarikçilerinizin sitelerine girip ürünleri buluyorsunuz, müşterilerinizin kargo takip bilgilerini girip kazanç ve masraflarınızı muhasebe tablolarınıza işliyorsunuz. İstediğiniz kar oranını tutturduğunuzu gördükten sonra siparişlerinizi onaylıyorsunuz. Sonrasında, hafta başından verdiğiniz sipariş takip bilgilerini tedarikçilerinizden gelen maillerinizden bularak ürün satış panelinize giriyorsunuz. Ardından da potansiyel müşterilerinizden gelen birkaç soruyu cevaplayıp mağaza istatistiklerinizi kontrol ediyorsunuz. Siz hiçbir harcama yapmadan mağazanız 1200 kişi tarafından gezilmiş, bu oran ürün sayınıza göre gayet iyi, en çok talep gören ürünlerinizi arama sonuçlarında kontrol ederek ilk sayfaya çıktıklarını ve fiyatlarının doğru olduğunu görüyorsunuz. İstediğiniz performansı sağlamayan birkaç ürününüzü silmeye karar verip, yerine listelemek için size önerilen tedarikçilerinizden birinin sayfasına girip talep gören bazı banyo ürünlerini kaydediyorsunuz.

          Artık tecrübeli olduğunuz için başlık oluşturmak, ürün resimlerini optimize etmek, açıklama yazmak, fiyat belirlemek ve kayıt tutmak yalnızca bir saatinizi alıyor. Saat artık 11:30 olmuş, 12:00’ye kadar büyüme stratejiniz hakkında araştırma yapıp bilgisayarınızı kapatıyorsunuz.

         Saat 12:00, günün en güzel saatleri, istediğiniz yere gidebilirsiniz, istediğiniz öğle yemeğini yiyebilirsiniz, istediğiniz aktiviteye katılabilirsiniz, çocuğunuzun gösterilerinin veya konserlerinin hepsine katılabilirsiniz. Biraz ara vermeye ihtiyacınız varsa hafta sonunu beklemeden yakın bir şehirde 2-3 gün dinlenebilirsiniz. Size bağırıp çağıracak, hesap soracak kimse yok. Biliyorsunuz ki müşterilerinizi memnun edip, eBay’in politikalarına uygun şekilde hizmet vermeye devam ettikçe gelir kaynağınızı kimse elinizden alamaz. Amerika’da şirketiniz olduğu için yatırımcı vizesine de başvurabiliyorsunuz, isterseniz başka ülkeye bile gidebilirsiniz. Belki hiçbir şey yapmamanız gereken 2 gününüz yok ama hayatınızın kontrolü ve sorumluluğu sizin ellerinizde. Daha iyi işler yaptıkça daha iyi kazanıyor, mağazanız büyüdükçe işlerinizin bir bölümünü sanal asistanlarınıza devrediyorsunuz. Ayrıca Full Otomatik 5’den fazla sitede çalışan yazılıma ücretsiz erişeceksiniz.

         Bu iki senaryoyu da yaşayan biri olarak seçimimi ikincisinden yana yapmak konusunda oldukça mutluyum. Yeterince isterseniz bu çok da zor değil. Her gün emek verip, kendinizi geliştirip, fedakarlık ve yatırım yapmanız gerekiyor fakat buna değer. Çünkü hayat her saniyesini dolu yaşamamak için çok kısa. 

Neden bizi tercih etmelisiniz?

        Bu olasılığın gözlerinizin önünden kayıp gitmesine izin mi vereceksiniz? Kaybınız ne olabilir ki? Hayatınızın kontrolünü ele almak için birkaç yüz dolarlık bir yatırım sizce çok mu fazla? Bunu hakettiğinize gerçekten inanıyor musunuz? Şuana kadar yapılmış en kapsamlı Ebay eğitimini sizler için hazırladık, kaliteyi iliklerinize kadar hissedeceğinizden şüphemiz yok. Sizin başarılarınızı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!

 

ÜRÜN FİYATI
999 TL – 2199 TL

 

ÖNCEKİ EĞİTİM VİDEOSU

SONRAKİ EĞİTİM VİDEOSU