Amazon FBA Eğitimi

Amazon FBA ?

     Gerçek bir ticaret. Kısa ve öz olarak bu. Herkes az çok ticaretin ne demek olduğunu biliyordur. Ürettir, kâr payı koy, sat. Fakat eğer bu kadar kolay olsaydı herkes yapardı. Bunların yanına zaman ve emek faktörü de eklendiği zaman bazen işler karışabiliyor. Günümüzde düşük bütçeyle ve bir ekibiniz olmadan ticaret yapmak zor olduğu için büyük kayıplar yaşayabilirsiniz.

      FBA bizlere internet ortamında ticaret yapma olanağı sunuyor. Hem de gerçek ticaret. Bu sefer her bütçeye göre. Ve bunları yaparken herhangi bir ekibe de ihtiyacınız yok. Sadece siz ve bilgisayarınız. Aslında kurulu bir ekip var ve siz bu ekibi kullanılıyorsunuz desek daha doğru olur. Kendi ürünümüzü Çin de ürettiriyoruz. Amerika’daki Amazon depolarına kargoluyoruz. Ve satıldığı zaman Amazon bizler için bu ürünleri kargoluyor. Üstelik bunların hepsini evimizde veya bilgisayara ulaşabileceğimiz her yerde tek tuşla yapıyoruz. 

         Amerika başta olmak ve dünyadaki diğer gelişmiş ülke vatandaşları zaten bu tarz işleri yıllardır yapıyorlar fakat bizim gibi gelişmekte olan ülkelerde daha yeni yaygınlaşıyor. Bu işlerin yaygınlaşması ve birçok kişinin bu işi yapıyor olması sizleri korkutmasın çünkü bu pazar düşünebildiğinizden daha büyük ve sürekli büyümeye devam ediyor. Sizler de ne kadar erken bu pazardaki yerinizi alırsanız pazarla büyümeye başlarsınız.

      Biraz da pazarımızdan bahsedelim.  FBA Amazon üzerinde yapılan bir e-ticaret türü ve Amazon dünyadaki en büyük e-ticaret sitesi. Üstelik Amazon siz bu işi yaparken kendi deposunu ve kargo hizmetlerini sizlere çok düşük komisyonlara kullandırtıyor. Amazon müşteri memnuniyetine çok fazla önem veriyor, bu da neden diğer e-ticaret sitelerinden daha büyük ve yaygın sorusunun cevabı bence. Bu yüzden sizler de ürünlerinizi satarken müşteri memnuniyetini ön planda tutarsanız satışlarınız sürekli bir artış grafiğine sahip olacaktır. Bu pazarın toplam piyasa değeri 2018 yılında 1 Trilyon doları aştı. Apple’ dan sonra dünyanın en büyük şirketi konumunda bulunuyor. Amazon saniyede ortalama 300 satış değerlerine ulaşabiliyor. Günde 1,5 milyon paket kargolanıyor. Düşünebildiğinizden daha büyük demiştim. Amazon’ un sahibi Jeff Bezos’ un şu an ki toplam serveti 200 Milyar dolara yakın. Bu servetle dünyanın en zengin milyarderi konumunda bulunuyor. Sizler de hemen bu pazardaki yerinizi alarak büyümeye katılın.

       Kursa başlamış olduğunuzda ticarette sıfır konumundayken, kursu bitirdiğinizde kendi ürününü Çin’ de ürettirip Amerika pazarında satan bir birey olacaksınız. Yani gerçek bir ticaretin nasıl yapıldığını öğrenip uyguluyor olacaksınız. Büyümek ve gelişmek tamamen sizlerin elinde çünkü bu pazarın şu an için bir sonu yok. Eğer gereken ivmeyi yakalarsanız bu iş pasif gelirden çıkarak sizler için hayatınızın fırsatı olabilir.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

     Biz de bundan kısa bir süre önce sizlerin olduğu konumdaydık. Fakat iyi bir ivme yakalayarak büyük başarı elde ettik ve hızla büyümeye başladık. Sizlerin de bu pazardaki yerini almanız ve büyümeye katılmanız için bilgi ve deneyimlerimizi kursumuzda paylaştık. Piyasadaki eğitimlerin eksiklerini fark ederek, kendi bilgi ve deneyimlerimizi de ekleyerek sizler için en iyisi olduğunu düşündüğümüz eğitimi hazırladık. Olabildiğince açık, anlaşılır ve sizlere doğrudan bu işleri nasıl yapabileceğinizi anlatan bir eğitim. Büyümesi asla durmayacak bir pazara girdiğimiz için eğitimde de sürekli yeni bilgiler ve güncellemeler olacak. Görülmeyeni de yaptık ve eğitimimizde tam 600 Adet sorunun çözümünü sizinle paylaştık , birgün başlamadığınız için pişman olmamak adına sizi de aramıza bekliyoruz.
 

ÜRÜN FİYATI
999 TL – 2799 TL

ÖNCEKİ EĞİTİM VİDEOSU

SONRAKİ EĞİTİM VİDEOSU