Amazon Dropshipping Eğitimi

Amazon Dropshipping ?

     Ticaret yapmak istiyorsunuz öğrencisiniz ya da yeterli sermayeniz yok. Şirket kurmak, mal almak, depolamak, kargolamak bunları arka arkaya sıraladığımızda gözünüzde dağ gibi büyüdüğünü hisseder gibiyim. Bir yandan içinizdeki o girişimci ruhunu o derinliklerden çıkartıp başarıya koşmak istiyorsunuz. Bir yandan da mevcut durumunuz, geliriniz, sorumluluklarınız bunu yapmanıza izin vermiyor. Bu örnekler günümüz şartlarında uzayıp gidebilir ama korkmayın hazırsanız anahtar sözcükler geliyor bu saydıklarımın hiç birine gerek yok!

       Size evinizden sadece bilgisayarınız ile yönetebileceğiniz şuanki işinize engel olmadan onbinlerce belki de yüzbinlerce lira yatırım yapmadan kurup yönetebileceğiniz bir iş modelinden bahsediyoruz. Amazon Dropshipping.

      Amazon dünyanın en büyük online alışveriş platformu ve dünyanın dört bir yanına dağılmış vaziyette, sisteminde yüz milyonlarca ürün barındırıyor ve her ay 200 milyon kişi bu platformu ziyaret ediyor. Evet yanlış duymadınız 200 milyon kişi ve en güzel kısmına geliyorum bu 200 milyon kişiye ulaşmanın bedeli sizce ne olmalı? Ağzınızdan ütopik rakamların döküldüğünü duyar gibiyim ama hazır olun, beklemediğiniz şekilde bu kitleye ulaşmanızın bedeli 40 dolar. Evet yanlış duymadınız sadece 40 dolar kulağa çok hoş geliyor değil mi? Sizi daha fazla heyecanlandırmadan nasıl sorusuna yanıt verelim.

     Amazonun çeşitli ülkelerde pazarları mevcut. Biz ağırlıklı olarak Kuzey Amerika pazarıyla ilgileniyoruz. Bu pazar 3 ülkeyi kapsıyor; Amerika, Kanada, Meksika. Yazılımımız sayesinde kaynak mağaza olarak Amerika’dan milyonlarca ürünü dilediğimiz kar marjı ile tek tuşla indirip ister Kanada ister Meksika’da listeliyoruz, stok tutmak yok, depo maliyeti yok! Evet sadece yazılımla Amerika’da olan ürünleri diğer ülkelere de satıcı kimliğimizle yüklüyoruz ve sonra o muhteşem kitleden gelecek dönüşleri bekliyoruz, bekliyoruz dediğime bakmayın bu kulaklar eğitimin ertesi günü satış çığlıklarını çok duydu İşte bunlar online ticaretin mükemmelliği. Siparişiniz geldikten sonra ürünleri indirdiğimiz Amazon pazarından bizden alan müşterinin adına kargolatıyoruz ve kargo müşteriye ulaştığında ilk siparişimizi yerine getirmiş oluyoruz. Kendinizle gurur duymalısınız binlerce kilometre uzaktan belki hiç ingilizceniz bile olmadan bir Kanadalıya , Meksikalıya veya Amerikalıya bir ürün sattınız ve para kazandınız. Bir kargolama ile uğraşmadan bir depo maliyeti olmadan sadece bilgisayarınızın tuşlarına basarak başardınız bunu ve inanın bunu başarabiliyorsanız başarabileceklerinizin sınırı yok! Diğer insanlardan sıyrılıp bu sayfaya geldiniz ve ilk adımı attınız. O istediğiniz hedefin tam karşısındasınız, başarmak için başlayabileceğiniz en mükemmel yerdesiniz. Üstelik eğitimi satın alınca yazılım hediye.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

     Bu süreçte olumsuzluklarla karşılaşmayacaksınız demeyi çok isterdim ancak böyle olmayabilir, her işte olduğu gibi bu işte de bir takım problemler yaşayabilirsiniz fakat yaşayacağınız her problem daha da başarılı olmanızı sağlayacak. Size çok iyi bir haberim daha var, eğitim programımızda sizin bu yolculukta karşılaşabileceğiniz problemleri daha önceden tecrübe ederek en ayrıntılı ve açıklayıcı şekilde bu sorunları nasıl aşacağınızı sistemi nasıl en verimli şekilde devam ettirebileceğinizi öğretiyoruz. Şuana kadar hazırlanmış en kaliteli içeriğe sahip olacaksınız. A’dan Z’ye ihtiyacınız olan tüm bilgileri bu eğitimin içinde bulacaksanız. Yukarıda bahsettiklerim ve daha fazlası için artık o adımı atma zamanı geldi. O imrenerek izlediğiniz başarı hikayelerini yaratan insanlardan hiç bir eksiğiniz yok sadece inanın ve ilk adımı daha fazla ertelemeyin!

 

ÜRÜN FİYATI
999 TL – 2399 TL

ÖNCEKİ EĞİTİM VİDEOSU

SONRAKİ EĞİTİM VİDEOSU