Affiliate Marketing Eğitimi

Affiliate Marketing?

       Satış ortaklığı diye çeviriliyormuş Türkçe’ye. Bu yazıyı yazana kadar ne anlama geldiğine bakmadım bile. Pazarlama olarak bildim ve uyguladım. Bu kursta da daha çok pazarlamaya odaklandım diyebilirim. İnternetten pazarlamaya tabi ki de. Yani başkalarının çoktan ürettiği ürünleri pazarlayarak, onların satılmasına katkıda bulunacağız ve bunun karşılığında komisyon geliri elde edeceğiz.

      Bu kursun her evresinde aslında pazarlamayı anlatmaya çalışsam da, çeşitli bölümlerden oluşmakta ve hala anlatımlara devam etmekteyim çünkü her gün yeni bir şey öğreniyorum.Nedeni ise zorunda olmam ve zorunda olmanız! Çünkü internette pazarlamaya başlamak için zira internete bağlı olmanız yetiyor yani rekabet her gün çoğalıyor.

      İlk etapta internetten para kazanmanın en basit yönteminden biri olan Clickbank ürünlerini pazarlamaktan başlıyoruz. Nasıl ücretli reklam verileceğinden ve bu reklamları nasıl daha iyi dönüşüm getirmesi için optimizasyonlardan bahsediyorum. Web sitesiz pazarlamadan başlıyoruz ve daha sonra nasıl kendi sitenizi açıp, kendi satış sayfanızı nasıl oluşturursunuz ondan bahsedeceğim.

      İkinci kısım daha önemli. Amazon. Büyük devin satışlarına katkıda bulunarak nasıl her üründen %10’a kadar komisyon kazanmayı öğreteceğim. Bu o kadar geniş bir market ki Amazon her yıl satış ortaklarına (affiliate programına) $22099700000000 kadar para ödüyor. Yani cirosunun %10 u. Şimdi bunu 1 milyon kişinin yaptığını farz edelim (Amazonun prime müşteri sayısı bu yıl toplamda 100 bin oldu, yani 1 milyon kişinin Amazonun ürünlerini pazarlaması biraz uzak kalıyor) , 1 milyon pazarlamacı varken bile kişi başı ciro $22099700 oluyor. Durun ben okuyayım. 22 milyon dolar. 1 milyon kişi. Her biri yıllık 22 milyon dolara kadar sadece Amazonun satış ortaklığından, komisyonlarından, kazanabilir. İşte bu kısımda, bu büyük tarlayı nasıl ekip biçebileceğimizden bahsedeceğim.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

      Eğitime gelen yoğun talepten dolayı zamanı planlanandan daha geri çektik. Şu etapta siz Clickbank ile ısınırken ben Amazon videolarını çekiyor olacağım. Daha önce öğrendiklerimin yanı sıra, gerçek zamanda denediğim yöntemleri de eğitim grubuyla paylaşıyor olacağım. Eğitimi +100 video olarak planladık. Bittiğinde, internetten pazarlamayı hiç bilmeyen birinden, kendi alan adını alıp, kendi sitesini kurarak, Clickbank, Amazon başlıca olmak üzere, diğer sitelere de başvuru yapıp onların ürünlerini satarak komisyon geliri elde etmeyi bileceğiz. Şuana kadar piyasada yapılmış en geniş çaplı ve detaylı eğitim oluyor. Girişimciliğe atılmak için daha fazla beklemeyin çünkü rakipleriniz beklemiyor.

ÜRÜN FİYATI
499 TL – 1699 TL

ÖNCEKİ EĞİTİM VİDEOSU

SONRAKİ EĞİTİM VİDEOSU